Referencje

Klaudia i Bartosz

Szymon to fenomenalny Dj, a przy tym prowadzący z wielką klasą. Nie potrzebuje żenujących zabaw z udziałem młodej pary żeby zawalczyć o uwagę gości i porwać tłumy na parkiet. Człowiek z wielką charyzmą i po prostu sympatią do ludzi.
Żeby się o tym przekonać najlepiej szukać go na różnego rodzaju imprezach, a gwarantuje Wam, że „pokochacie” go od pierwszych dźwięków Najlepszym dowodem na to, że ten Człowiek skradł nie tylko moje serce, jest to, że kilku moich Gości już zarezerwowało kartkę z kalendarza Szymona na sezon 2018. Już się nie mogę doczekać tych imprez!
Szymon ogromne podziękowania, że udało Ci się zagrać na naszym weselu! Sprawiłeś, że nasze wesele było najlepszą imprezą w naszym życiu.
W zasadzie, to podziękowania należą się również Dj, który 4 dni przed weselem postanowił nam odmówić, dzięki czemu spotkaliśmy na swojej drodze Evento!


Dominika i Tomek

Planując naszą imprezę weselną włączyliśmy Imprezowe Myślenie... i to był strazał w dziesiątkę!
O niepowtarzalną muzyczną atmosferę zadbał Szymon – lepszego wyboru nie mogliśmy dokonać! Zaangażowanie, doświadczenie, poczucie humoru, 100% profesjonalizmu odpowiedni człowiek
na odpowiednim miejscu! 
Jednym słowem - wszystkim Narzeczonym z całego serca polecamy Evento!


Paweł i Magda
Od wesela minęły dwa dni, a my nadal nie możemy wyjść z podziwu - Szymon z łatwością porwał całą salę do tańca, wszyscy świetnie się bawili, goście byli zachwyceni doborem muzyki i zabaw. Muzyka była zróżnicowana, a bloki muzyczne i przerwy dobrane w doskonałej proporcji. Wszystko przeprowadzone profesjonalnie i z klasą. Serdecznie polecamy i jeszcze raz dziękujemy.


Aga i Michał
Szymon mistrz świata w tym co robi. Świetny człowiek, sympatyczny, kontaktowy, pozytywny wulkan energii, potrafi trafić do każdego z gości i sprostać nawet niemożliwemu- czyli pogodzić różne gusta muzyczne i trafić do każdej grupy wiekowej. Konkursy zabawne, prowadzone ze smakiem. Szymon jednym zdaniem, to człowiek instytucja.

Asia i Tomasz
11/10. Ogromne podziękowania za idealnie poprowadzoną imprezę ślubną. Na parkiecie wszyscy goście - non stop . Zabawy dla dzieci tak świetne, że i dorośli chętnie się przyłączali. Podziękowania od nas i od wszystkich gości dla najlepszej ekipy DJ pod słońcem. Gorąco polecam, nie można trafić lepiej.


Angelika i Bestar
Lepszego wyboru DJ-a nie mogliśmy dokonać! Szymon potrafi idealnie się wpasować w gusta muzyczne gości plus bardzo elastycznie reaguje na to co się dzieje na parkiecie. Zabawy były unikatowe, dlatego też wszyscy chętnie w nich uczestniczyli. Wszystkim niezdecydowanym polecamy z czystym sumieniem Szymona - potrafi zapewnić bajkowe wesele. Dodatkowo jest wspierający i odciąża w wielu kwestiach pozwalając młodej parze cieszyć się weselem. Totalnie profesjonalne podejście, które zagwarantowało naszym gościom (i młodym i starszym), jak i nam samym wspaniałe wspomnienia!


Małgorzata i Maciej
Szymona wybrałam na swoje wesele w ciemno, bo mam nosa do ludzi, nikt mi nie polecał, nic nie wiedziałam 
i okazało się, że perfekcyjnie się zrozumieliśmy. Fantastyczny człowiek, pełen profesjonalizm - babcie były zachwycone, młodzi bawili się znakomicie. Wspaniała oprawa muzyczna (i świetlna również!)  ogromnie polecam!  


Wiktoria i Tomek
Profesjonalny, przesympatyczny, uśmiechnięty człowiek z klasą, wspaniały dj! Jesteśmy bardzoo wdzięczni za poprowadzenie naszego wesela i koordynację. Bez Szymona byśmy zginęli! Był otwarty na wszystkie nasze prośby, na bieżąco reagował na to co się działo na parkiecie, idealnie dopasował muzykę. Goście zachwyceni! Zabawy/animacje to mistrzostwo! Generalnie oh ah oh! Mam nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się na imprezie, czekamy z niecierpliwością! Jeśli ktoś szuka dj, to niech się więcej nie zastanawia i decyduje na Szymona!
Wielkie dzięki! Pozdrawiamy, Wiktoria i Tomek


Asia i Szymon
Dla niedowiarków - da się porwać gości do zabawy bez disco polo! Bawili się wszyscy, starsi i młodsi!
Nawet Ci którzy zwykle na weselach mało się bawią. Dzięki wielkie - zrobiliście nam imprezę życia. Mało tego, zabawa była taka przednia - że trzeba było w końcu ją przerwać bo goście tańczyliby do śniadania na drugi dzień a Evento też nie planowało kończyć imprezy. Zabawy dla gości na poziomie, nikt nie musiał obawiać się udziału w nich.  O nic nie musieliśmy się martwić, bo Szymon z Marcinem wszystko uzgadniali z fotografem i z kuchnią - co kto kiedy i jak. W sumie już po pierwszym spotkaniu z Szymonem wiedzieliśmy że to jest TEN człowiek, taki 'swojak' - i nie pomyliliśmy się,
Dzięki! 

Sabina i Łukasz
Dla wszystkich par szukających oprawy muzycznej: słuchajcie!!! to naprawdę jest nieprawdopodobne, żeby wszyscy , ale to wszyscy goście tak chwalili DJ'a, Szymona, który miał ciężką przeprawę, żeby w lipcową, mega upalną sobotę zagonić gości i młodych i starszych do zabawy, do tańca... ale udało się!!! Bo to jest Szymon, jedyny taki , nie mający sobie równych, że świetnym głosem, poczuciem humoru, mega zaangażowaniem. Poprowadził nasze wesele lepiej niż sobie mogliśmy tylko wyobrazić. Muzyka różnorodna, co tylko chcieliśmy- dostaliśmy, oryginalne konkursy, wyjątkowe oczepiny dzięki czemu był to jedyny, niepowtarzalny moment, którego on był sprawcą Jeśli się wahacie to z Szymonem nie będziecie musieli się o nic martwić. Nie ma na co czekać, bo z terminami jest krucho. Polecam gorąco !!! Jeszcze raz Dziękujemy